Фонд соціального захисту інвалідів

Полтавське обласне відділення

Запитання-Відповіді

Натисніть на запитання, щоб побачити відповідь

1. Я бухгалтер тільки-но створеного підприємства. Підкажіть будь-ласка, коли і яким чином нам потрібно зареєструватись у Фонді соціального захисту інвалідів.
2. Приватний підприємець вчасно не подав до Фонду звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів. Які санкції за цим слідують та які подальші дії підприємця повинні бути.
3. На нашому підприємстві збільшився штат до 8 найманих працівників. Чи повинні ми брати на роботу інваліда, на яких умовах та як нам самостійно вирахувати кількість інвалідів, яких ми повинні працевлаштувати.
4. Я інвалід 3 групи і проживаю у місті Полтава. Чи може Ваш Фонд скласти для мене позовну заяву та потім представляти мої інтереси у суді.
5. Наше підприємство прийняло на роботу інваліда за сумісництвом з іншого підприємства. Чи зарахується він нам в рахунок виконання нормативу працевлаштування інвалідів.
6. На нашому підприємстві працює більше 8 штатних працівників, але інваліда немає. Які штрафи за це порушення ми повинні заплати, в які терміни та на які рахунки.
7. Добрий день. Я бухгалтер бюджетної установи. Підкажіть будь-ласка, чи розповсюджуються вимоги законодавства щодо нормативу працевлаштування інвалідів на бюджетні установи.
8. Приватний підприємець сплачує єдиний податок. Чи повинен від реєструватися у Вашому Фонду та подавати звіт.